Odhav, Ahmedabad, Gujarat
GST No. 24AAHFF6247R1ZU
Approx. Rs 1,450 / PieceGet Latest Price
Product BrochureProduct Details:| Minimum Order Quantity | 1 Piece |
| Output Power | 120W / 240W / 100W / 150W / 600W / 350W / 480W / 960W / 715W / 1100W |
| Input Voltage | 90-264V AC |
| Phase | Single Phase |
| Brand | Mean Well |
| Mounting Type | DIN Rail |
| Type | SMPS |
| Protections | Over Temperature, Over Voltage, Short Circuit, Overload |
| Output Voltage | 24V / 12V / 48V / 5V / 36V / 15V / 30V / 9V |
| Output Current | 5A / 10A / 2A / 3A / 1A / 20A / 40A / 4A / 6A / 0.5A |
Additional Information:
Explore More Products
© Feru Enterprise. All Rights Reserved (Terms of Use)
Developed and Managed by IndiaMART InterMESH Limited