Odhav, Ahmedabad, Gujarat
GST No. 24AAHFF6247R1ZU
Approx. Rs 1,400 / PieceGet Latest Price
Product BrochureProduct Details:| Minimum Order Quantity | 1 Piece |
| Output Voltage (V DC) | 24V |
| Output Current (A) | 6.5A |
| Output Power (W) | 150W |
| Brand | Mean Well |
| Type | AC-DC Converter |
| Input Voltage (V AC) | Universal AC |
| Mounting Type | DIN Rail |
| Number of Outputs | Single |
| Housing | Enclosed |
Additional Information:
Explore More Products
© Feru Enterprise. All Rights Reserved (Terms of Use)
Developed and Managed by IndiaMART InterMESH Limited