Odhav, Ahmedabad, Gujarat
GST No. 24AAHFF6247R1ZU
Approx. Rs 1,450 / PieceGet Latest Price
Product BrochureProduct Details:| Minimum Order Quantity | 1 Piece |
| Rated Current | 9A / 12A / 18A / 25A / 32A / 40A / 50A / 65A / 80A / 95A |
| Output Voltage | 5 V |
| Rated Voltage | 23V / 240A / 415V / 690V |
| Output Power | 120 W |
| Pole Type | 2 Pole |
| Series | GC |
| Input Voltage | 85–264 V AC |
| Coil Voltage | 24V / 48V / 110V / 220V / 230V / 240V / 415V / 48V / 110V |
| No Of Outputs | Single |
| Mounting Type | Panel Mount |
| Phase | 1 Phase |
Additional Information:
Approx. Rs 835 / PieceGet Latest Price
Product BrochureProduct Details:| Minimum Order Quantity | 1 Piece |
| Series | LPV Series |
| Output Voltage | 5 V |
| Output Power | 20w |
| Input Voltage | 90–264 V AC |
| Mounting Type | DIN Rail |
| Application | Industrial |
| Efficiency | ≤85% |
Explore More Products
© Feru Enterprise. All Rights Reserved (Terms of Use)
Developed and Managed by IndiaMART InterMESH Limited