Odhav, Ahmedabad, Gujarat
GST No. 24AAHFF6247R1ZU
Approx. Rs 1,120 / PieceGet Latest Price
Product BrochureProduct Details:| Minimum Order Quantity | 1 Piece |
| Output Voltage | 5V |
| Output Voltage (V DC) | 5V |
| Output Current | 2A |
| Output Current (A) | 2A |
| Output Power (W) | 10W |
| Power (Wattage) | 10W |
| Number of Channels | Single Channel |
| Supply Type | SMPS |
| Type | AC-DC Converter |
| Input Voltage (V AC) | Universal AC |
| Brand | Mean Well |
| Mounting Type | DIN Rail |
| Number of Outputs | Single |
Additional Information:
Approx. Rs 1,101 / PieceGet Latest Price
Product BrochureProduct Details:| Minimum Order Quantity | 1 Piece |
| Technology | SMPS |
| Output Voltage (V DC) | 5V |
| Output Voltage | 5 V DC |
| Output Current (A) | 2A |
| Output Power | 10W |
| Output Power (W) | 10W |
| Application | Industrial |
| Brand | Mean Well |
| Phase | Single Phase |
| Type | AC-DC Converter |
| Backup Type | With Battery |
| Input Voltage (V AC) | Universal AC |
| Mounting Type | DIN Rail |
| Number of Outputs | Single |
Additional Information:
Explore More Products
© Feru Enterprise. All Rights Reserved (Terms of Use)
Developed and Managed by IndiaMART InterMESH Limited