Odhav, Ahmedabad, Gujarat
GST No. 24AAHFF6247R1ZU
Approx. Rs 1,100 / PieceGet Latest Price
Product BrochureProduct Details:| Minimum Order Quantity | 1 Piece |
| Series | S8VK C |
| Technology | SMPS |
| Output Voltage | 5V / 12V / 24V / 48V / 110V/ 220V |
| Output Power | 100–500 W |
| Input Voltage | 85–264 V AC |
| Application | Industrial |
| Phase | Single Phase |
| No Of Outputs | Single |
| Backup Type | With Battery |
| Mounting Type | Panel Mount |
Additional Information:
Approx. Rs 980 / PieceGet Latest Price
Product BrochureProduct Details:| Minimum Order Quantity | 1 Piece |
| Series | S8VK C |
| Output Voltage | 5V / 12V / 15V / 24V / 48V |
| Input Voltage | 85–264 V AC |
| Mounting Type | Panel Mount |
| No Of Outputs | Single |
| Protection | Over Voltage, Over Load, Short Circuit |
| Output Power | 15W / 30W / 60W / 120W / 240W / 480W / 960W |
Additional Information:
Explore More Products
© Feru Enterprise. All Rights Reserved (Terms of Use)
Developed and Managed by IndiaMART InterMESH Limited