Odhav, Ahmedabad, Gujarat
GST No. 24AAHFF6247R1ZU
Approx. Rs 1,250 / PieceGet Latest Price
Product BrochureProduct Details:| Minimum Order Quantity | 1 Piece |
| Output Voltage | 5V |
| Output Voltage (V DC) | 5V |
| Output Current | 10A |
| Output Current (A) | 10A |
| Output Power (W) | 60W |
| Power (Wattage) | 60W |
| Number of Channels | Single Channel |
| Supply Type | SMPS |
| Type | AC-DC Converter |
| Input Voltage (V AC) | Universal AC |
| Brand | Mean Well |
| Mounting Type | DIN Rail |
| Number of Outputs | Single |
Additional Information:
Approx. Rs 1,250 / PieceGet Latest Price
Product BrochureProduct Details:| Minimum Order Quantity | 1 Piece |
| Output Voltage | 5 VDC |
| Output Voltage (V DC) | 5V |
| Output Current | 10 A |
| Output Current (A) | 10A |
| Output Power (W) | 60W |
| Brand | Mean Well |
| Input Voltage | 85-264V AC |
| Input Voltage (V AC) | Universal AC |
| Mounting Type | DIN Rail |
| Number of Outputs | Single |
| Type | AC-DC Converter |
Additional Information:
Explore More Products
© Feru Enterprise. All Rights Reserved (Terms of Use)
Developed and Managed by IndiaMART InterMESH Limited